Regulamin rezerwacji i zasady pobytu

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rezerwacji i zasadami panującymi w naszym domu. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.

 1. Rezerwację dokonuje się na osobę lub firmę, która będzie dokonywać płatności.
 2. Z uwagi na prace związane z systemem rezerwacji online, rezerwacja realizowana za pomocą tego formularza wymaga potwierdzenia z naszej strony.
 3. Płatności zadatku należy dokonać do 2 dni od momentu rezerwacji lub w uzgodnionym terminie.
 4. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po zaksięgowaniu na naszym koncie 30% zadatku. Wpływ zadatku potwierdzimy przesyłając e-mail lub sms.
 5. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 6. Brak wpłaty zadatku w uzgodnionym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji.
 7. Opłatę za cały okres deklarowanego pobytu należy uregulować jednorazowo w dniu przyjazdu.
 8. Zadatek nie podlega zwrotowi . Istnieje natomiast możliwość zmiany terminu rezerwacji pod warunkiem, że zmiana taka zostanie dokonana na minimum 14 dni przed pierwotnym terminem rezerwacji i obiekt jest wolny w nowym terminie. Zmiany można dokonać jedynie z zachowaniem pierwotnej długości pobytu. W przypadku wybrania nowego terminu przypadającego w droższym sezonie wymagana jest dopłata różnicy w cenie.
 9. Dziecko do lat 3 (jedno na dwoje dorosłych), śpiące z dorosłymi lub we własnym łóżeczku i niewymagające pościeli nie ponosi żadnych opłat za pobyt.
 10. W przypadku skrócenia okresu pobytu objętego rezerwacją opłata wynosi 100% ceny usługi noclegowej za pierwszą dobę i 50% za pozostałe niewykorzystane doby okresu rezerwacji. W turnusach obejmujących Święta Bożego Narodzenia, okres Sylwestrowo-Noworoczny oraz ferii zimowych i wakacji za skrócony pobyt należność nie jest zwracana.
 11. Zarówno zadatek jak również część kwoty za niewykorzystane noclegi może zostać zwrócona, w przypadku sprzedaży zwolnionych miejsc noclegowych po tej samej cenie - sprawy te rozwiązywane są indywidualnie na wniosek Klienta.
 12. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 13.00 i kończy o godz. 11.00
 13. Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony pojazd oraz znajdujące się w nim mienie.
 14. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz cisza nocna w godzinach od. 22.00 – 6.00
 15. Posiłki wydawane są w godzinach: śniadania od 7.00 do 10.00, obiadokolacje od 15.00 do 18.00. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość odstępstwa od podanych pór wydawania posiłków.
 16. Do Państwa dyspozycji oddajemy deskę i żelazko do prasowania. Prasowanie ze względów przeciw pożarowych odbywa się tylko i wyłącznie w miejscu do tego wyznaczonym.


Życzymy udanego wypoczynku!

Ewa i Mariusz Kłusak


Promotion

en

Dom Tatrzański Ewa - Ewa i Mariusz Kłusak
34-511 Kościelisko - ul. Salamandra 23, tel. 18 20 70 006, kom. 698 657 704,
ewa@domtatrzanski.pl

hosting: dobremiejsce.pl :: © Copyright GALICA - 2012 l CMS - U Ciwersa strony internetowe Zakopane